cancel
Showing results for 
Show  only  | Search instead for 
Did you mean: 
mask946
Contributor
Message 1 of 5

Steam den Mortal Kombat 11 aldım McAfee® Total Protection virüs diye mk11.exe yi sildi

Jump to solution

merhaba arkadaslar Steam den Mortal Kombat 11 aldım McAfee® Total Protection virüs diye mk11.exe yi sildi oyun açılmıyor. oyun virüslümü, virüslü degilse neden sildi. yada virüslü diyelim steam virüslü dosyaları neden paylasıma koysun. steam le görüştüm virüs yokmus. sorun mcafee de dediler. lütfen yardımcı olun para verdik oyun aldık. oyun silindi.

1 Solution

Accepted Solutions
sezen_m
McAfee Retired
McAfee Retired
Message 4 of 5

Re: Steam den Mortal Kombat 11 aldım McAfee® Total Protection virüs diye mk11.exe yi sildi

Jump to solution

Merhabalar, 

Yaşamış olduğunuzu sorunu çözmek için lğtfen aşağıdaki adımları uygulayınız:

Programınızı McAfee'nin Gerçek Zamanlı Taramasından dışlamanız için uygulamanız gereken adımlar:

1) McAfee'yi açınız

2) PC güvenliğine tıkladığınızda

3) Gerçek zamanlı taramaya tıklayınız

4) Dişlanan dosyalara tıklayınız

5) Dişlanmasini istediğiniz programın .exe dosyalarını ekley,niz

Bu şekilde programınıza bağlı olan tüm .exe dosyların eklenmesi gerekmektedir.

Bir sorun ile karşılaşırsanız her zaman bizimle irtibata geçebilrisiniz.
Irtibat için telefon numaralari: 00800 448 824 157 0080031929147 (sabit hattan arama gerçeklestirilmektedir) veya 02162821574 - mobil
Sohbet yolu ile irtibat için lütfen asagidaki adres üzerinden temasa geçiniz: https://service.mcafee.com/webcenter/portal/cp/home/contact
Hafta içi her gün saat 10:00- 19:00 arasi Türkçe destek sağlıyoruz.

McAfee Müşteri Hizmetleri,

View solution in original post

4 Replies
Magesh
McAfee Retired
McAfee Retired
Message 2 of 5

Re: Steam den Mortal Kombat 11 aldım McAfee® Total Protection virüs diye mk11.exe yi sildi

Jump to solution

Hi @mask946 

Verdiğimiz rahatsızlıktan dolayı özür dileriz. Lütfen MK11.exe'yi Gerçek zamanlı tarama istisnalarının dışında tutmaya çalışın ve kontrol edin. Dosya silinmemiş olabilir, kullanıcı arayüzünde karantinaya alınmış öğelerde olması gerekir. Lütfen sonucu bize bildirin

Thanks,

mask946
Contributor
Message 3 of 5

Jump to solution

Dosya silinmis, tekrar steamdan indiriyorum.  Mcafee  kendisi bu exe yi neden firma olafak  muaf tutmuyor

sezen_m
McAfee Retired
McAfee Retired
Message 4 of 5

Jump to solution

Merhabalar, 

Yaşamış olduğunuzu sorunu çözmek için lğtfen aşağıdaki adımları uygulayınız:

Programınızı McAfee'nin Gerçek Zamanlı Taramasından dışlamanız için uygulamanız gereken adımlar:

1) McAfee'yi açınız

2) PC güvenliğine tıkladığınızda

3) Gerçek zamanlı taramaya tıklayınız

4) Dişlanan dosyalara tıklayınız

5) Dişlanmasini istediğiniz programın .exe dosyalarını ekley,niz

Bu şekilde programınıza bağlı olan tüm .exe dosyların eklenmesi gerekmektedir.

Bir sorun ile karşılaşırsanız her zaman bizimle irtibata geçebilrisiniz.
Irtibat için telefon numaralari: 00800 448 824 157 0080031929147 (sabit hattan arama gerçeklestirilmektedir) veya 02162821574 - mobil
Sohbet yolu ile irtibat için lütfen asagidaki adres üzerinden temasa geçiniz: https://service.mcafee.com/webcenter/portal/cp/home/contact
Hafta içi her gün saat 10:00- 19:00 arasi Türkçe destek sağlıyoruz.

McAfee Müşteri Hizmetleri,

vohiy51915
Contributor
Message 5 of 5

Jump to solution

i m new here for more information thank u postalexperience.com/pos

How Many Badges Can You Collect?
Ready for a little competition? Members like you are earning badges and unlocking perks for their helpful answers. Are you? Click here to find out.

Community Help Hub

New to the forums or need help finding your way around the forums? There's a whole hub of community resources to help you.

• Find Forum FAQs
  • Learn How to Earn Badges
  • Ask for Help
Go to Community Help

Join the Community

Thousands of customers use the McAfee Community for peer-to-peer and expert product support. Enjoy these benefits with a free membership:

• Get helpful solutions from McAfee experts.
  • Stay connected to product conversations that matter to you.
  • Participate in product groups led by McAfee employees.
Join the Community
Join the Community