cancel
Showing results for 
Show  only  | Search instead for 
Did you mean: 
omersaid
Former Member
Message 1 of 5

SATIN ALDIĞIM MCAFEE ANTİVİRUS ÜRÜNÜNÜ BİLGİSAYARIMA KURAMIYORUM.

4 Eylül 2017 Pazartesi Bilgisayarımı ve MCAFEE ürünümü yeni aldım. ürünü bilgisayarıma kurmak için ürün anahtarını girdim ürün setup ını yükledim bana verilen seri numarasını yükleyiciye yazdım ama şu yazıyla karşılaştım. "Bir aksaklık oldu. Çevrimiçi olduğunuzu kontrol edin ve tekrar deneyin." ama bilgisayarım bir internete bağlı. Bu sorunu nasıl çözebilirim

4 Replies
Peacekeeper
Message 2 of 5

Re: SATIN ALDIĞIM MCAFEE ANTİVİRUS ÜRÜNÜNÜ BİLGİSAYARIMA KURAMIYORUM.

Moved to Turkish support

user_130937
Former Member
Message 3 of 5

Merhabalar,

Yaşamış olduğunuz sorun ile ilgili aşağıdaki adımları izlemeniz önerilmektedir:

1.Tüm McAfee klasörlerinin kaldırılması ve sağlıklı kurulum için McAfee Removal (MCPR) aracını indiriniz ve çalıştırınız.
- Kaldırma aracını http://us.mcafee.com/apps/supporttools/mcpr/mcpr.asp adresinden indiriniz.
- Kaydet düğmesini tıklayınız ve dosyayı bilgisayarınızın herhangi bir bölümüne kaydediniz.
- Dosyanın kaydedildiği klasöre gidiniz.
- MCPR.exe uygulamasına çift tıklayınız.
- Çalıştır düğmesini tıklayınız.
- Kaldırma işlemi tamamlandıktan sonra bilgisayarınızı yeniden başlatınız.

2. McAfee ürününü internetten indirip bilgisayarınıza yüklemek için lütfen aşağıdaki talimatları takip ediniz:
-  Bu link'e giriş yapınız : https://home.mcafee.com/secure/protected/login.aspx?culture=tr-tr
-  McAfee yazılımınızın  kayıtlı olduğu e-posta adresinizi ve şifrenizi giriniz.
-  Hesabım bölümü üzerine bir defa tıklayıp, uygulamalarım bölümünün alt köşesinde bulunan mavi indir butonu üzerine tıklayınız.
-  Kabul et ve indir seçeneği üzerine tıklayınız.
-  Sol alt köşeye indirilen exe dosyası üzerine iki defa tıklayıp, çalıştırdıktan sonra, yükleme işlemi başlatılmaktadır.

Bu işlemlerden sonra sorunun devam etmesi durumunda, service.mcafee.com adresi üzerinden sohbet yolu ile veya 00800 448 824 157 (sadece sabit hattan arama gerceklestirilmektedir) nolu telefon üzerinden Müşteri Hizmetleri ile irtibata geçip, destek alabilirsiniz.

burcan
Former Member
Message 4 of 5

aynı sorunu yaşamaktayım ve dediğiniz yolları izleyerek kaldırma işlemini sonrasında da yükleme işlemini yaptım aynı sorun devam etmekte. satıcı bayiyim müşterimle sorun yaşıyorum ivedi bir şekilde çözüm bulunmasını istiyorum. iyi çalışmalar

nuriye
Contributor
Message 5 of 5

İşlemleri aynen yapmama rağmen aynı sorunu ben de yaşamaktayım acaba bir çözüm bulabildiniz mi ?

How Many Badges Can You Collect?
Ready for a little competition? Members like you are earning badges and unlocking perks for their helpful answers. Are you? Click here to find out.

Community Help Hub

New to the forums or need help finding your way around the forums? There's a whole hub of community resources to help you.

• Find Forum FAQs
  • Learn How to Earn Badges
  • Ask for Help
Go to Community Help

Join the Community

Thousands of customers use the McAfee Community for peer-to-peer and expert product support. Enjoy these benefits with a free membership:

• Get helpful solutions from McAfee experts.
  • Stay connected to product conversations that matter to you.
  • Participate in product groups led by McAfee employees.
Join the Community
Join the Community