cancel
Showing results for 
Show  only  | Search instead for 
Did you mean: 
TugayCicikler
Contributor
Message 1 of 5

Para iadesi hk.!

Jump to solution

Daha önce bahsetmiş olduğum ve cevap vermiş olduğunuz https://community.mcafee.com/t5/Turkish-Consumer-Support/Para-iadesi-Hk/m-p/654294#M382 postla alakalı olarak hiç bir yardımınız söz konusu olmamıştır. Bahsetmiş olduğunuz Destek yardımı çalışmıyor. canlı sohbet iletişimine geçemiyorum telefonla zaten ulaşamıyoruz bir telefon numarası yok var olanı da arayamıyoruz. Ücretimin iade edilmesini talep ediyorum zira hem sözde indirim gösterip kartımdan daha yüksek bir meblağ çekiyorsunuz hem de hiç bir şekilde kurulumunu yapamıyorum. Tekrar ediyorum kartıma çekilen miktarın tamamının iadesini ivedilikle talep ediyorum aksi halde Türkiye Ticaret Bakanlığına hele ki tüm dünya şuan Covid-19 ile uğraşıyorsan insanları dolandırmaktan suç duyurusunda bulunacağım. 

Para iadesi Hk 

1 Solution

Accepted Solutions
sezen_m
McAfee Retired
McAfee Retired
Message 5 of 5

Re: Para iadesi hk.!

Jump to solution

Degerli Üyemiz,

Iade isleminin gerçeklestirilmesi için, McAfee Müsteri Hizmetleri ile irtibata geçmeniz gerekmektedir.

Sohbet yolu ile irtibat için lütfen asagidaki adres üzerinden temasa geçiniz: https://service.mcafee.com/webcenter/portal/cp/home/contact

Hafta içi her gün saat 10:00- 19:00 arasi Türkçe destek sagliyoruz.

View solution in original post

4 Replies
Madhan
McAfee Retired
McAfee Retired
Message 2 of 5

Jump to solution

Selam,

Sohbet teknisyeni bulamadığınızı duyduğumuz için üzgünüz. Lütfen sohbet desteğimize bağlanmaya çalıştığınızda oluşan sorunu bize bildirin.

Saygılarımızla,
Madhan M

TugayCicikler
Contributor
Message 3 of 5

Jump to solution

1- Bahsetmiş olduğunuz sayfada herhangi bir canlı sohbet penceresi yok (1. resim)

2- Nere ya da nereye tıklarsam sürekli ekteki sayfaya yönlendirme alıyorum

3- Yine aynı destek sayfasında "Son COVID-19 salgını nedeniyle, destek merkezlerimiz yüksek bekleme süreleri yaşıyor. Kendi kendine yardım makalelerine bu web sitesinin arama bölümünden veya sanal sohbet asistanını kullanarak erişebilirsiniz." uyarısı bulunuyor bir destek ekibinin olduğundan bile şüpheliyim.

4- En fazla da 2. resimde ki alana gelebiliyorum herhangi biriyle canlı sohbet gerçekleştiremiyorum.

5- Şimdi rica ediyorum gerekli yerlere bildirin ücret iade yapılsın!

Madhan
McAfee Retired
McAfee Retired
Message 4 of 5

Jump to solution

Selam,

Lütfen destek bağlantısına erişin ve yarın mesai saatleri içinde bir sohbet teknisyenine başvurmaya çalışın. Bir sohbet teknisyeniyle bağlantı kurabilmeniz gerekir ve sorununuz çözülecektir.

Yarın bir sohbet teknisyeniyle iletişim kuramıyorsanız lütfen bize bildirin.

Saygılarımızla,
Madhan M

sezen_m
McAfee Retired
McAfee Retired
Message 5 of 5

Jump to solution

Degerli Üyemiz,

Iade isleminin gerçeklestirilmesi için, McAfee Müsteri Hizmetleri ile irtibata geçmeniz gerekmektedir.

Sohbet yolu ile irtibat için lütfen asagidaki adres üzerinden temasa geçiniz: https://service.mcafee.com/webcenter/portal/cp/home/contact

Hafta içi her gün saat 10:00- 19:00 arasi Türkçe destek sagliyoruz.

How Many Badges Can You Collect?
Ready for a little competition? Members like you are earning badges and unlocking perks for their helpful answers. Are you? Click here to find out.

Community Help Hub

New to the forums or need help finding your way around the forums? There's a whole hub of community resources to help you.

• Find Forum FAQs
  • Learn How to Earn Badges
  • Ask for Help
Go to Community Help

Join the Community

Thousands of customers use the McAfee Community for peer-to-peer and expert product support. Enjoy these benefits with a free membership:

• Get helpful solutions from McAfee experts.
  • Stay connected to product conversations that matter to you.
  • Participate in product groups led by McAfee employees.
Join the Community
Join the Community