×
cancel
Showing results for 
Show  only  | Search instead for 
Did you mean: 
hknpcc
Contributor
Message 1 of 2

PARA İADESİ

Mcafee Destek Hizmeti;

13.04.2018 tarihinde Mcafee Total Protection ve yine 13.04.2018 tarihinde ilave olarak bir de Mcafee AntiVirus ürünlerini satın aldım. Nedense satın almış olduğum ürününüzü kurmuş olduğum birgisayarım, aşırı yavaşlama ve oyunlar da donma problemi yapmaya başladı. Bu sorunumu çözmeye çabaladığım onca zamandan sonra kalıcı bir çözüm yolu bulamadım. Bundan dolayı da satın almış olduğum 13.04.2018 tarihli 2(iki) ürünü iade etmek istiyorum. 

Gereğinin yapılmasını talep ederim. 

İyi çalışmalar.

1 Reply
demsavin
Contributor III
Message 2 of 2

Re: PARA İADESİ

Merhabalar Efendim, Bizim ile iletisime gectiginiz icin cok tesekkur ederim. Yrdimci olabilmemiz icin, lutfen, ana sayfamizdan: https://home.mcafee.com; Destek - kismindan bizimle McAfee Musteri Hizmetleriyle Irtibata geciniz. Telefon Numaramiz: 00-800-448-824157
How Many Badges Can You Collect?
Ready for a little competition? Members like you are earning badges and unlocking perks for their helpful answers. Are you? Click here to find out.

Community Help Hub

    New to the forums or need help finding your way around the forums? There's a whole hub of community resources to help you.

  • Find Forum FAQs
  • Learn How to Earn Badges
  • Ask for Help
Go to Community Help

Join the Community

    Thousands of customers use the McAfee Community for peer-to-peer and expert product support. Enjoy these benefits with a free membership:

  • Get helpful solutions from McAfee experts.
  • Stay connected to product conversations that matter to you.
  • Participate in product groups led by McAfee employees.
Join the Community
Join the Community