cancel
Showing results for 
Show  only  | Search instead for 
Did you mean: 
adil97
Contributor
Message 1 of 2

Otomatik Yenilemenin İptali

11/06/2017 tarihinde yaptığım 866-622-3911 numaralı sipariş  böyle bir talebim olmadığı halde otomatik olarak yenilenmiş durumda. Kartıma bilmediğim bir adresten provizyon konulduğu için her ihtimale karşı kartımı kapattım. Dolayısı ile kartımdan herhangi bir tahsilat yapılması mümkün değil. Şimdi otomatik yenileme yapıldığını farkettim. Sistemde herhangi bir posta adresim ya da telefon numaram kayıtlı olmadığından yenileme hususunda bilgilendirilmedim.Bu yenilemenin ve provizyon konulan tutarın iptalini istiyorum. 

1 Reply
demsavin
Contributor III
Message 2 of 2

Re: Otomatik Yenilemenin İptali

Degerli uyemiz, iadeniz dun bizim tarafimizdan gerceklestirildi. E-mailinizde:muhammedemredurdu@gmail.com, Iade Numaranizi: CS2239961170, control edebilir siniz. Iadeniz 7 veya 10 is gunu icersinde gerceklesecektir. Irtibat için telefon numarasi: 00800 448 824 157 (sabit hattan arama gerçeklestirilmektedir). Sohbet yolu ile irtibat için lütfen asagidaki adres üzerinden temasa geçiniz: https://service.mcafee.com/webcenter/portal/cp/home/contact Saygilarimla, Savina
How Many Badges Can You Collect?
Ready for a little competition? Members like you are earning badges and unlocking perks for their helpful answers. Are you? Click here to find out.

Community Help Hub

    New to the forums or need help finding your way around the forums? There's a whole hub of community resources to help you.

  • Find Forum FAQs
  • Learn How to Earn Badges
  • Ask for Help
Go to Community Help

Join the Community

    Thousands of customers use the McAfee Community for peer-to-peer and expert product support. Enjoy these benefits with a free membership:

  • Get helpful solutions from McAfee experts.
  • Stay connected to product conversations that matter to you.
  • Participate in product groups led by McAfee employees.
Join the Community
Join the Community