cancel
Showing results for 
Show  only  | Search instead for 
Did you mean: 
facestar
Contributor
Report Inappropriate Content
Message 1 of 2

McAfee koruma statüsü "Riskte" olarak görünüyor.

McAfee uyarı alanında yer alan koruma statüsü riskte olarak görünüyor.Gerçek zaman koruması üzerine tıkladığımda hiçbir işlem gerçekleşmiyor ve virüs taraması yapmak istediğimde virüs tarama ekranı açılmasına rağmen program herangi bir virüs taraması yapmıyor.Programı yeniden yüklemek için anahtar kodunu nerden edinebilirim ?

Tags (1)
1 Reply
sezen_m
Reliable Contributor II
Report Inappropriate Content
Message 2 of 2

Re: McAfee koruma statüsü "Riskte" olarak görünüyor.

McAfee kurulumu için lütfen aşağıdaki adımları uygulayın: A) Tüm McAfee klasörlerinin kaldırılması ve sağlıklı kurulum için McAfee Removal (MCPR) aracını indirin ve çalıştırın. - Kaldirma aracini http://us.mcafee.com/apps/supporttools/mcpr/mcpr.asp adresinden indirin. - Kaydet düğmesini tıklayın ve dosyayı bilgisayarınızın herhangi bir bölümüne kaydedin. - Dosyanın kaydedildiği klasöre gidin. - MCPR.exe uygulamasına çift tiklayın. - Çaliştır düğmesini tıklayın. - Kaldırma işlemi tamamlandıktan sonra bilgisayarınızı yeniden başlatın. B) McAfee ürününü internetten indirip bilgisayariniza yüklemek için lütfen asagidaki talimatlari takip ediniz. - Bu link'e girin: https://home.mcafee.com - Sistemimizde kayitli e-posta adresinizi ve sifrenizi girin. - Sonrasinda hesabim bolumu uzerine bir defa tiklayip, uygulamalarim bolumunun alt kosesinde bulunan kırmızı indir butonu uzerine tiklayip - Acilan pencerede asagida " Kabul ediyorum " tiklayin. - Yeni acilan pencerede kucuk beyaz " Yukle " butonu ustune tiklayin. - Yukleme araci cikar. - McAfee urunu indirilene kadar bekleyin. Indirildikten sonra, talimatlari takip ederek McAfee urununu yukleyin.
How Many Badges Can You Collect?
Ready for a little competition? Members like you are earning badges and unlocking perks for their helpful answers. Are you? Click here to find out.

Community Help Hub

    New to the forums or need help finding your way around the forums? There's a whole hub of community resources to help you.

  • Find Forum FAQs
  • Learn How to Earn Badges
  • Ask for Help
Go to Community Help

Join the Community

    Thousands of customers use the McAfee Community for peer-to-peer and expert product support. Enjoy these benefits with a free membership:

  • Get helpful solutions from McAfee experts.
  • Stay connected to product conversations that matter to you.
  • Participate in product groups led by McAfee employees.
Join the Community
Join the Community