×
cancel
Showing results for 
Show  only  | Search instead for 
Did you mean: 
sabri
Contributor
Message 1 of 2

Kamera koruması ve fidye yazılımı

McAfee Total Protection kullanıyorum. Yazılımın kamera koruması ve fidye yazılım koruması barındırıyor mu ? Bununla ilgili bir uygulama göremedim. Farklı bir uygulama mı almak lazım. En son sürümü kullanıyorum. Teşekkür ederim.

1 Reply
Venkat_YM
Moderator
Moderator
Message 2 of 2

Re: Kamera koruması ve fidye yazılımı

Merhaba

McAfee'den selamlar.

McAfee'nin hem bulut tabanlı çevrimiçi hem de çevrimdışı koruma ile virüslere, çevrimiçi tehditlere ve fidye yazılımlarına karşı tam koruma sağladığını size bildirmek isteriz. McAfee, kötü amaçlı yazılımları gerçek zamanlı olarak algılayan ve cihazlarınızın güvende olmasını sağlayan birinci sınıf bir virüsten koruma yazılımıdır.

McAfee anti-virüs, kamera cihazları ve TV'ler gibi başsız cihazlarda değil, akıllı cihazlarda ve bilgisayarlarda Destek koruması sağlar.

Daha fazla bilgi için lütfen aşağıdaki makalemize bakın.

McAfee Yazılımını çalıştırmak için Minimum Sistem gereksinimleri

Alternatif olarak, anında yardım için aşağıdaki bağlantıyı kullanarak her zaman sohbet desteğiyle iletişime geçebilir veya yardım hattı numaramızı (00800-3192-9147) arayabilirsiniz. mesai saatleri içinde.

McAfee Sohbet Desteği

McAfee Desteği
Bu bilgi herhangi bir şekilde yardımcı olduysa veya sorunuzu yanıtladıysa, lütfen bunu kabul edilen çözüm olarak işaretleyin ve uygunsa Kudos'u verin.

Saygılarımızla,
Venkat

How Many Badges Can You Collect?
Ready for a little competition? Members like you are earning badges and unlocking perks for their helpful answers. Are you? Click here to find out.

Community Help Hub

    New to the forums or need help finding your way around the forums? There's a whole hub of community resources to help you.

  • Find Forum FAQs
  • Learn How to Earn Badges
  • Ask for Help
Go to Community Help

Join the Community

    Thousands of customers use the McAfee Community for peer-to-peer and expert product support. Enjoy these benefits with a free membership:

  • Get helpful solutions from McAfee experts.
  • Stay connected to product conversations that matter to you.
  • Participate in product groups led by McAfee employees.
Join the Community
Join the Community