cancel
Showing results for 
Show  only  | Search instead for 
Did you mean: 
drnogzhn
Contributor
Message 1 of 6

Bir mailden McAfee otomatik yenlienme mesajı geldi -McAfee üyeliğim bile yok-

Jump to solution
minoln wister @ wistel . site adresli mail adresinden "Sahip olduğunuz mcafee üyleiğiniz $399 karşılığında yenilenmiştir" şeklinde bir mail aldım. Mailin her yerinde McAfee logosu ve "

For Any Assistance Call Support +1(845) 209-9122" telefon numarası vardı. Daha önce hiç McAfee hizmeti satın almadım, bir dolandırıcılık olduğunu düşünüyorum. $399 dolar hayli yüksek bir mebla olduğu için yine de kontrol etmek istedim. Mail adresim ile bu sitede bir üyeliğim dahi yok. Geri dönüş yapmanızı acilen bekliyorum, eğer bir şekilde ödeme alınmış ise bir yerden, bunu çözmem gerekiyor. Kolay gelsin.

1 Solution

Accepted Solutions
Rajiv_s1
McAfee Retired
McAfee Retired
Message 4 of 6

Re: Bir mailden McAfee otomatik yenlienme mesajı geldi -McAfee üyeliğim bile yok-

Jump to solution

Merhaba @drnogzhn 

Buradaki endişenizin doğası gereği size özel bir mesaj gönderdik. Lütfen kontrol edin ve onaylayın.

Saygılarımızla,
Rajiv S

View solution in original post

5 Replies
Rajiv_s1
McAfee Retired
McAfee Retired
Message 2 of 6

Re: Bir mailden McAfee otomatik yenlienme mesajı geldi -McAfee üyeliğim bile yok-

Jump to solution

Merhaba @drnogzhn 

Sağladığınız bilgilere dayanarak, bunun McAfee'den olmadığını açıkça kanıtlıyor, McAfee'den bir e-posta alırsanız, donotreply@mcafee.com'daki gibi bizim alanımızdan gelecektir. Ödemeyi onaylamak isterseniz, bu sahte masraflardan herhangi biri hakkında bankanızla görüşmenizi öneririz, lütfen bu numarayı veya e-postada bulunan herhangi bir bağlantıyı aramayın.

Herhangi bir endişeniz varsa, lütfen bu gönderiye yanıt verin.

Saygılarımızla,
Rajiv S

drnogzhn
Contributor
Message 3 of 6

Jump to solution

Geri dönüşünüz için teşekkür ederim fakat son kez kontrol etmeniz için mailin ekran görüntüsünü yükledim. Görseli açıp maili okuyup bana tekrar mailin sahte olduğunu doğrulayabilir misiniz?

Image: https://imgur.com/a/HIwGgmJ

Rajiv_s1
McAfee Retired
McAfee Retired
Message 4 of 6

Jump to solution

Merhaba @drnogzhn 

Buradaki endişenizin doğası gereği size özel bir mesaj gönderdik. Lütfen kontrol edin ve onaylayın.

Saygılarımızla,
Rajiv S

frfire
Contributor
Message 5 of 6

Jump to solution
Burdaki arkadaşla aynı sorunu yaşıyorum atılan maili görmezden mi gelmeliyim yardımcı olabilmeniz mümkün mü?
gberfin
Contributor
Message 6 of 6

Jump to solution
Merhaba, bana da otomatik yenileme mesajı geldi fakat benim daha önceden McAfee hesabım yok. Mail size mi ait nasıl öğrenebilirim?
How Many Badges Can You Collect?
Ready for a little competition? Members like you are earning badges and unlocking perks for their helpful answers. Are you? Click here to find out.

Community Help Hub

New to the forums or need help finding your way around the forums? There's a whole hub of community resources to help you.

• Find Forum FAQs
  • Learn How to Earn Badges
  • Ask for Help
Go to Community Help

Join the Community

Thousands of customers use the McAfee Community for peer-to-peer and expert product support. Enjoy these benefits with a free membership:

• Get helpful solutions from McAfee experts.
  • Stay connected to product conversations that matter to you.
  • Participate in product groups led by McAfee employees.
Join the Community
Join the Community