cancel
Showing results for 
Show  only  | Search instead for 
Did you mean: 
einherjer
Contributor
Message 1 of 2

Abonelik ücretining TL yerine USD olarak çekilmesi

Jump to solution

Merhaba,

Abonelik ücreti MTP Aile icin su an max 340TL civarı olmasına ragmen benim 3 kullanıcılı aboneligim icin 140$ çekilmiş yani 1200TL, bu yanlış nasıl düzeltilir? Ürün Türkiye'de 10lu Aile aboneligi yıllık maximum 340TL hatta su an indirimde.

Ben McAfee kullanmaya devam etmek istiyorum ama 1200TL cok fazla kur 8.3 iken cekildigi icin. 

Bunun düzeltilmesini? Olmazsa 60 günlük iptal hakkımı kullanmak istiyorum ki..sonra Türkiye üzerinden alayım. 

Bu arada hesabım Türkiye olarak gösteriyor, sistem de bir hata var cok eski kullanıcı oldugumdan sanırım. Cunku aboneligi iptal etmeye bastıgımdan benden düzgün bir sekilde e kullanıcılı icin 163TLden mi vazgecmek istiyorsunuz diye soruyor.

1 Solution

Accepted Solutions
Madhan
McAfee Retired
McAfee Retired
Message 2 of 2

Re: Abonelik ücretining TL yerine USD olarak çekilmesi

Jump to solution

Merhaba @einherjer 

Verdiğimiz rahatsızlıktan dolayı özür dileriz. Sorununuzu çözmenize yardımcı olabilecekleri aşağıdaki bağlantıyı takip ederek Destek ekibimizle iletişime geçmenizi rica ederiz.

McAfee Desteği

Saygılarımızla,
Madhan M

View solution in original post

1 Reply
Madhan
McAfee Retired
McAfee Retired
Message 2 of 2

Re: Abonelik ücretining TL yerine USD olarak çekilmesi

Jump to solution

Merhaba @einherjer 

Verdiğimiz rahatsızlıktan dolayı özür dileriz. Sorununuzu çözmenize yardımcı olabilecekleri aşağıdaki bağlantıyı takip ederek Destek ekibimizle iletişime geçmenizi rica ederiz.

McAfee Desteği

Saygılarımızla,
Madhan M

How Many Badges Can You Collect?
Ready for a little competition? Members like you are earning badges and unlocking perks for their helpful answers. Are you? Click here to find out.

Community Help Hub

New to the forums or need help finding your way around the forums? There's a whole hub of community resources to help you.

• Find Forum FAQs
  • Learn How to Earn Badges
  • Ask for Help
Go to Community Help

Join the Community

Thousands of customers use the McAfee Community for peer-to-peer and expert product support. Enjoy these benefits with a free membership:

• Get helpful solutions from McAfee experts.
  • Stay connected to product conversations that matter to you.
  • Participate in product groups led by McAfee employees.
Join the Community
Join the Community