cancel
Showing results for 
Show  only  | Search instead for 
Did you mean: 
arskrc
Contributor
Message 1 of 2

AÇILMAYAN VE MCAFEENİNDE DESTEĞİNİ ÇEKTİĞİ TAMİRATIDA YAPILAMAYAN BİLGİSAYAR

Jump to solution

Bilgisayarıma Format Atacam Her Yolu Denedim Bilgisayar Boot Ekranına Gelmeden İtibaren Aşağıdaki Hata İle Karşılaşmaktayım:

Intel(R) Anti-Theft Technology system lock due to: Platform Attack detected

Time Left to enter Password: 297 seconds

Please select one of the following for platform recovery:

1 - User Password

2 - Server Token Password

WWAN NIC being discovered... Please wait.

Invalid Selection, Press 1 or 2

This device has been locked and may have been lost.

If found, Please use the following information to return the device

For help, contact http://service.mcafee.com

Platform ID: 0000A575

Intel(R) Anti-Theft Technology service provider Id:5000

Bilgisayarın HDD'sini çıkardım, BIOS Pilini çıkardım, Donanım Değişikliği Yapmama Rağmen Sorunum Devam Etmektedir. Bilgisayarımın Marka Modeli Asus-S400CA ' Dır. Asus Servisi Bile Açamadı, Eski Cihaz Olduğundan Ötürü Anakartın Değişmesi Gerektiğini Ya Da MCAFEE İle İletişim Kurmam Tarafıma Tebliğ Edildi. Tüm Yönergelere Baktığımda İse 2015'te MCAFEE Desteğini Çekmiş Görünmektedir. MCAFEE Oturum Bilgilerini Oluşturduğumu Dahil Hatırlamamaktayım. Çözüm Yöntemleri Olarak RAM'i Çıkarttığımızda Çoğu Modelde Bu Kilit Aşılmaktadır. Fakat Benim Laptopum Asus-S400CA Anakart Üzerine RAM Gömülü Haldedir. Anakart Üzerinde Resetleme Tuşu Ya Da Yolu Yoktur. Kilidimin Açılmasını Talep Ediyorum. "!!!!!! MCAFEE KULLANICI ADI ŞİFRESİ HER ŞEY UNUTULMUŞ DURUMDADIR 2013'TE SATIN ALINMIŞTIR. !!!!!!"

1 Solution

Accepted Solutions
Madhan
McAfee Retired
McAfee Retired
Message 2 of 2

Re: AÇILMAYAN VE MCAFEENİNDE DESTEĞİNİ ÇEKTİĞİ TAMİRATIDA YAPILAMAYAN BİLGİSAYAR

Jump to solution

Merhaba,

Verdiğimiz rahatsızlıktan dolayı özür dileriz. Zaten bildiğiniz gibi Hırsızlığa Karşı Koruma Zaten Yaşamın Sonu

Lütfen daha fazla bilgi içeren aşağıdaki McAfee Makalelerine bakın,

McAfee Anti-Theft /Intel Anti-Theft Hizmetini kaldırma

Anti-Theft tarafından kilitlenen bir bilgisayarın kilidini açma

Makaleleri izleyerek kaldırabiliyorsanız, gitmekte iyi olmalısınız, aksi takdirde, bilgisayarın Anti Theft tarafından kilitlenmesi durumunda destek veremeyeceğimizi size bildirmekten üzüntü duyuyoruz. Bu nedenle, daha fazla yardım için donanım üreticinizle veya yerel teknisyeninizle iletişime geçin.

Saygılarımızla,
Madhan M

View solution in original post

1 Reply
Madhan
McAfee Retired
McAfee Retired
Message 2 of 2

Re: AÇILMAYAN VE MCAFEENİNDE DESTEĞİNİ ÇEKTİĞİ TAMİRATIDA YAPILAMAYAN BİLGİSAYAR

Jump to solution

Merhaba,

Verdiğimiz rahatsızlıktan dolayı özür dileriz. Zaten bildiğiniz gibi Hırsızlığa Karşı Koruma Zaten Yaşamın Sonu

Lütfen daha fazla bilgi içeren aşağıdaki McAfee Makalelerine bakın,

McAfee Anti-Theft /Intel Anti-Theft Hizmetini kaldırma

Anti-Theft tarafından kilitlenen bir bilgisayarın kilidini açma

Makaleleri izleyerek kaldırabiliyorsanız, gitmekte iyi olmalısınız, aksi takdirde, bilgisayarın Anti Theft tarafından kilitlenmesi durumunda destek veremeyeceğimizi size bildirmekten üzüntü duyuyoruz. Bu nedenle, daha fazla yardım için donanım üreticinizle veya yerel teknisyeninizle iletişime geçin.

Saygılarımızla,
Madhan M

How Many Badges Can You Collect?
Ready for a little competition? Members like you are earning badges and unlocking perks for their helpful answers. Are you? Click here to find out.

Community Help Hub

New to the forums or need help finding your way around the forums? There's a whole hub of community resources to help you.

• Find Forum FAQs
  • Learn How to Earn Badges
  • Ask for Help
Go to Community Help

Join the Community

Thousands of customers use the McAfee Community for peer-to-peer and expert product support. Enjoy these benefits with a free membership:

• Get helpful solutions from McAfee experts.
  • Stay connected to product conversations that matter to you.
  • Participate in product groups led by McAfee employees.
Join the Community
Join the Community