×
cancel
Showing results for 
Show  only  | Search instead for 
Did you mean: 
azja
Contributor
Message 1 of 4

zwrot kosztów subskrypcji

witam,

proszę o zwrot kosztów mojej subskrypcji numer CS2907852821.

Subskrypcja została przedłużona automatycznie. Nie chcę dłużej korzystać z Waszych usług. Chcę odzyskać moje pieniądze. 

proszę o wsparcie. Liczę na sprawne rozwiązanie mojego problemu

pozdrawiam,

azja

 

3 Replies
Kumar_suman
Moderator
Moderator
Message 2 of 4

Re: zwrot kosztów subskrypcji

Cześć @azja ,

Pozdrowienia od McAfee. Z przykrością informujemy, że nie mamy możliwości zainicjowania zwrotu pieniędzy za pośrednictwem społeczności, dlatego zalecamy skontaktowanie się z pomocą techniczną pod numerem +800 6247 7463 (Godziny pracy: 9:00-18:00) lub możesz skontaktuj się z pomocą techniczną na czacie, korzystając z poniższego linku. Upewnij się, że masz numer potwierdzenia zamówienia lub zarejestrowany adres e-mail, gdy kontaktujesz się z pomocą techniczną w celu znalezienia swojego konta.

Łącze do pomocy: Wsparcie klienta McAfee

Pozdrowienia
Kumar

Uwaga: do stworzenia tego posta użyliśmy tłumacza Google.

azja
Contributor
Message 3 of 4

Re: zwrot kosztów subskrypcji

Pomoc techniczna przez telefon – nie ma takiego numeru, więc nie mogę się połączyć. 

Pomoc techniczna na czacie – podany link nie przekierowuje mnie do czatu, tylko na stronę tego forum. 

Jak mogę uzyskać wsparcie? 

ABBI_POLAND
Contributor II
Message 4 of 4

Re: zwrot kosztów subskrypcji

Cześć

Do mnie oddzwonili i po rozmowie dokonali zwrotu. Nic więcej nie musiałem robić.

pozdrawiam

Adam

How Many Badges Can You Collect?
Ready for a little competition? Members like you are earning badges and unlocking perks for their helpful answers. Are you? Click here to find out.

Community Help Hub

    New to the forums or need help finding your way around the forums? There's a whole hub of community resources to help you.

  • Find Forum FAQs
  • Learn How to Earn Badges
  • Ask for Help
Go to Community Help

Join the Community

    Thousands of customers use the McAfee Community for peer-to-peer and expert product support. Enjoy these benefits with a free membership:

  • Get helpful solutions from McAfee experts.
  • Stay connected to product conversations that matter to you.
  • Participate in product groups led by McAfee employees.
Join the Community
Join the Community