×
cancel
Showing results for 
Show  only  | Search instead for 
Did you mean: 
GraceL
Contributor
Message 1 of 3

Zwrot kosztow subskrybcji CS2720556831

Jump to solution

Proszę o pilny zwrot kosztów subskrypcji. Pobraliscie Panstwo pieniadze z mojej karty przed upływem terminu co nie jest w porzadku. Poza tym podwyzszyliscie Panstwo koszt subskrypcji i w tej cenie nie jestem już nią zainteresowana.

G. Lemm

1 Solution

Accepted Solutions
Rajiv__s
McAfee Retired
McAfee Retired
Message 2 of 3

Re: Zwrot kosztow subskrybcji CS2720556831

Jump to solution

cześć @GraceL ,

Użyliśmy Tłumacza Google do wysłania tej wiadomości.

Automatyczne odnawianie to funkcja, która pomaga odnowić subskrypcję, zapewniając ochronę wszystkich urządzeń / komputerów. Więcej informacji na temat automatycznego odnawiania znajduje się w poniższym dokumencie McAfee,

McAfee Auto Renewal

Przykro nam, że nie ma możliwości sprawdzenia Twojej subskrypcji i pomocy w procedurze zwrotu kosztów za pośrednictwem Społeczności. Prosimy o kontakt z naszym czatem lub telefonicznym działem pomocy pod numerem 00**omitted**7.

Pozdrowienia,
Rajiv S

View solution in original post

2 Replies
Rajiv__s
McAfee Retired
McAfee Retired
Message 2 of 3

Re: Zwrot kosztow subskrybcji CS2720556831

Jump to solution

cześć @GraceL ,

Użyliśmy Tłumacza Google do wysłania tej wiadomości.

Automatyczne odnawianie to funkcja, która pomaga odnowić subskrypcję, zapewniając ochronę wszystkich urządzeń / komputerów. Więcej informacji na temat automatycznego odnawiania znajduje się w poniższym dokumencie McAfee,

McAfee Auto Renewal

Przykro nam, że nie ma możliwości sprawdzenia Twojej subskrypcji i pomocy w procedurze zwrotu kosztów za pośrednictwem Społeczności. Prosimy o kontakt z naszym czatem lub telefonicznym działem pomocy pod numerem 00**omitted**7.

Pozdrowienia,
Rajiv S

GraceL
Contributor
Message 3 of 3

Re: Zwrot kosztow subskrybcji CS2720556831

Jump to solution

Przykro mi, że skutecznie uniemożliwienie Panstwo zgłoszenie rezygnacji z subskrypcji. Nie zglaszalabym problemu na forum spolecznosci gdyby byla jakakolwiek szansa na skuteczne zgloszenie tej rezygnacji. W odpowiedzi przesylacie Panstwo zakodowany numef telefonu i link ktory jak zwykle prowadzi do nikad. Jestem zmeczona ta przeciagajaca sie procedurą.Obciazyliscie Panstwo moja kartę kosztami subskrypcji przed czasem, podwyzszyliscie koszty subskrypcji i skutecznie odmawianie przyjęcie zgłoszenia. Tracę mnóstwo czasu odbijając się od ściany. Proszę o natychmiastowy zwrot pieniędzy . 

How Many Badges Can You Collect?
Ready for a little competition? Members like you are earning badges and unlocking perks for their helpful answers. Are you? Click here to find out.

Community Help Hub

    New to the forums or need help finding your way around the forums? There's a whole hub of community resources to help you.

  • Find Forum FAQs
  • Learn How to Earn Badges
  • Ask for Help
Go to Community Help

Join the Community

    Thousands of customers use the McAfee Community for peer-to-peer and expert product support. Enjoy these benefits with a free membership:

  • Get helpful solutions from McAfee experts.
  • Stay connected to product conversations that matter to you.
  • Participate in product groups led by McAfee employees.
Join the Community
Join the Community