×
cancel
Showing results for 
Show  only  | Search instead for 
Did you mean: 
lukaszsssssssss
Contributor
Message 1 of 5

Zwrot kosztów

Jump to solution

Automatycznie przedłużono mi subskrypcję za cenę nie do zaakceptowania. W jaki sposób mogę się skontaktować z obsługą klienta w celu rezygnacji z subskrypcji i żądania zwrotu kosztów? Ta główna strona pomocy jest tak skonstruowana, że nie jestem w stanie skontaktować z obsługą klienta czy obsługą techniczną. Co kliknę w "skontaktuj się" z obsługą klienta -- strona się przeładowuje i ponownie wyświetla mi się to samo. Jest to bardzo frustrujące. Wysłałem 2 maile na adres media @macafee.com , ale nie dostałem potwierdzenia że moja sprawa została przyjęta

Łukasz.

 

1 Solution

Accepted Solutions
Hari_durairaj
Moderator
Moderator
Message 2 of 5

Re: Zwrot kosztów

Jump to solution

Hi @lukaszsssssssss 

Pozdrowienia od McAfee.

Z przykrością informujemy, że nie mamy możliwości zainicjowania zwrotu pieniędzy za pośrednictwem społeczności, dlatego zalecamy skontaktowanie się z naszym działem obsługi klienta za pomocą poniższego linku.
Wsparcie klienta McAfee — https://service.mcafee.com/?page=shell&shell=contact-support

Jeśli te informacje były w jakikolwiek sposób pomocne lub odpowiadały na Twoje pytanie, zaznacz je jako zaakceptowane rozwiązanie i w razie potrzeby przekaż Kudos

Pozdrowienia,
Hari

View solution in original post

4 Replies
Hari_durairaj
Moderator
Moderator
Message 2 of 5

Re: Zwrot kosztów

Jump to solution

Hi @lukaszsssssssss 

Pozdrowienia od McAfee.

Z przykrością informujemy, że nie mamy możliwości zainicjowania zwrotu pieniędzy za pośrednictwem społeczności, dlatego zalecamy skontaktowanie się z naszym działem obsługi klienta za pomocą poniższego linku.
Wsparcie klienta McAfee — https://service.mcafee.com/?page=shell&shell=contact-support

Jeśli te informacje były w jakikolwiek sposób pomocne lub odpowiadały na Twoje pytanie, zaznacz je jako zaakceptowane rozwiązanie i w razie potrzeby przekaż Kudos

Pozdrowienia,
Hari

lukaszsssssssss
Contributor
Message 3 of 5

Re: Zwrot kosztów

Jump to solution

Hari,

ten link odsyła mnie do głównej strony pomocy, na której, oprócz informacji o możliwym telefonicznym kontakcie z obsługą, nie ma żadnej innej opcji aby wysłać prośbę o zwrot pieniędzy. Z tego, co rozumiem, aby ubiegać się o zwrot pieniędzy, muszę, jako klient, zgłosić ten fakt do firmy Mcafee.  Strona pomocy, do której link dostałem od Ciebie, nie posiada takiej opcji. Być może nie potrafię tego znaleźć. Jeśli tak, to proszę o bezpośredni link do formularza kontaktu z działem pomocy, który przyjmie ode mnie prośbę o anulowanie subskrypcji i zwrot pieniędzy na kartę kredytową, z której pobrano te środki.

Pozdrawiam,

Łukasz.

alegor123
Contributor
Message 4 of 5

Re: Zwrot kosztów

Jump to solution
Udało Ci się odzyskać pieniądze? Mógłbyś pomóc?
lukaszsssssssss
Contributor
Message 5 of 5

Re: Zwrot kosztów

Jump to solution

Tak, oddali mi pieniądze. Ta ich strona pomocy jest tak skonstruowana, że przede wszystkim, należy ją przeglądać w godzinach pracy obsługi klienta. Wtedy pojawia się możliwość chatu z obsługą klienta. Klikasz w ten czat, łączysz się z pracownikiem i wyjaśniasz sprawę. Dostaje się wtedy potwierdzenie na maila o zwrocie pieniędzy. 

How Many Badges Can You Collect?
Ready for a little competition? Members like you are earning badges and unlocking perks for their helpful answers. Are you? Click here to find out.

Community Help Hub

    New to the forums or need help finding your way around the forums? There's a whole hub of community resources to help you.

  • Find Forum FAQs
  • Learn How to Earn Badges
  • Ask for Help
Go to Community Help

Join the Community

    Thousands of customers use the McAfee Community for peer-to-peer and expert product support. Enjoy these benefits with a free membership:

  • Get helpful solutions from McAfee experts.
  • Stay connected to product conversations that matter to you.
  • Participate in product groups led by McAfee employees.
Join the Community
Join the Community