×
cancel
Showing results for 
Show  only  | Search instead for 
Did you mean: 
postnet
Contributor II
Message 1 of 3

W Total Protection nie działają przyciski funkcji

Jump to solution

Dobry wieczór,

w programie Total Protection naciskanie przycisków funkcji w dole głównego ekranu: "Skanuj", "True Key", "Aktualizacje aplikacji", "Usuń pliki cookies i trackery" oraz linków wszystkich funkcji w zakładce "Ustawienia", nie wywołuje żadnej z funkcji. Nie ma żadnej reakcji po ich naciśnięciu. 

Pozostałe funkcje działają.

Objaw występuje na koncie administratora i użytkownika. Nieregularnie oraz po przelogowaniu lub po restarcie wszystko działa przez różny okres czasu. Nie wykryłem regularności.

Dezinstalacja i ponowna instalacja nie poprawia zachowania się programu.

Test wykonany programem McAfee Virtual Technician potwierdza całkowitą zgodność i brak błędów.

System operacyjny to Win7 Pro PL z aktualnymi poprawkami.

Subskrypcja ważna jeszcze przez półtora miesiąca.

Sprzęt sprawny, sterowniki sprawne i aktualne.

Prośba o sugestie, pomoc w rozwiązaniu.

 

2 Solutions

Accepted Solutions
Staysay
McAfee Retired
McAfee Retired
Message 2 of 3

Re: W Total Protection nie działają przyciski funkcji

Jump to solution

Witam, 

 

W przypadku ze MVT oraz reinstalacja nie pomogli, to prosimy skontaktowac sie z nami przez telefon/czat, zebysmy mogli zaoferowac pomoc przez pulpit zdalny. 

 

Kontakt z biurem obslugi klienta ponizej:

Kontakt przez telefon: 00800 441 1847 miedzy 9.00 a 18.00 /Poniedialek-Piatek/.

Kontakt przez czat:

http://service.mcafee.com/ContactTechnicalSupport.aspx?lc=1045&sg=TS&pt=1

Z Powazaniem,
Steliana T.
Dzial obslugi klienta McAfee

View solution in original post

postnet
Contributor II
Message 3 of 3

Re: W Total Protection nie działają przyciski funkcji

Jump to solution

Chciałem uzyskać na tym forum sugestie ze strony SPOŁECZNOŚCI, a nie od SERWISU.

NIe zastosowałem się do propozycji. Prowadziłem dalej diagnostykę i ostatecznie wybrałem inne rozwiązanie.

Zdeinstalowałem Total Protection do czysta przy pomocy MCPR i usunąłem wszelkie pozostałości po oprogramowaniu z systemu. Następnie pobrałem wersję instalacyjną i zainstalowałem od zera (oczywiście po wybraniu niezbędnych komponentów). Po około tygodniu obserwacji i sprawdzaniu działania stwierdzam, że opisany w topicu problem został rozwiązany.

Program MVT niestety okazał się bezskuteczny.

View solution in original post

2 Replies
Staysay
McAfee Retired
McAfee Retired
Message 2 of 3

Re: W Total Protection nie działają przyciski funkcji

Jump to solution

Witam, 

 

W przypadku ze MVT oraz reinstalacja nie pomogli, to prosimy skontaktowac sie z nami przez telefon/czat, zebysmy mogli zaoferowac pomoc przez pulpit zdalny. 

 

Kontakt z biurem obslugi klienta ponizej:

Kontakt przez telefon: 00800 441 1847 miedzy 9.00 a 18.00 /Poniedialek-Piatek/.

Kontakt przez czat:

http://service.mcafee.com/ContactTechnicalSupport.aspx?lc=1045&sg=TS&pt=1

Z Powazaniem,
Steliana T.
Dzial obslugi klienta McAfee

postnet
Contributor II
Message 3 of 3

Re: W Total Protection nie działają przyciski funkcji

Jump to solution

Chciałem uzyskać na tym forum sugestie ze strony SPOŁECZNOŚCI, a nie od SERWISU.

NIe zastosowałem się do propozycji. Prowadziłem dalej diagnostykę i ostatecznie wybrałem inne rozwiązanie.

Zdeinstalowałem Total Protection do czysta przy pomocy MCPR i usunąłem wszelkie pozostałości po oprogramowaniu z systemu. Następnie pobrałem wersję instalacyjną i zainstalowałem od zera (oczywiście po wybraniu niezbędnych komponentów). Po około tygodniu obserwacji i sprawdzaniu działania stwierdzam, że opisany w topicu problem został rozwiązany.

Program MVT niestety okazał się bezskuteczny.

How Many Badges Can You Collect?
Ready for a little competition? Members like you are earning badges and unlocking perks for their helpful answers. Are you? Click here to find out.

Community Help Hub

    New to the forums or need help finding your way around the forums? There's a whole hub of community resources to help you.

  • Find Forum FAQs
  • Learn How to Earn Badges
  • Ask for Help
Go to Community Help

Join the Community

    Thousands of customers use the McAfee Community for peer-to-peer and expert product support. Enjoy these benefits with a free membership:

  • Get helpful solutions from McAfee experts.
  • Stay connected to product conversations that matter to you.
  • Participate in product groups led by McAfee employees.
Join the Community
Join the Community