×
cancel
Showing results for 
Show  only  | Search instead for 
Did you mean: 
Aleksander1
Contributor
Message 1 of 4

True key

Jump to solution

Mam kupioną subskrybcję na True key .Zainstalowałem aplikację i nie potrafię jej uruchomić na nowym urządzeniu. Posiadam konto i w momencie logowania się na konto otrzymuję informację że link weryfikacyjny został wysłany na mój adres email i nie ma tego powiadomienia.Jak program uruchomić na nowym urządzeniu. I druga sprawa jak usunąć z konta urządzenie którego już nie posiadam.

3 Solutions

Accepted Solutions
Staysay
McAfee Retired
McAfee Retired
Message 2 of 4

Re: True key

Jump to solution

Witam, 

Rozumiem, ze jest problem z zainstalowaniem True Key na nowym urzadzeniu, poniewaz nie otrzymuje Pan linka instalacyjnego.

Prosimy sprawdzic folder SPAM.

Jezeli Pan uzywa Outlook, to prosze sprobowac otworzyc poczte bezposrednio w przegladarce.

Inna mozliwosc jest zeby Pan zmienil adres email do konta McAee.

Pan moze zainstalowac tez True Key ze strony www.truekey.com lub ze Sklepu Play i potem zarejestrowac go podajac adres email i haslo glowne, ktore Pan uzywa.

 

Jesli chodzi o usuwanie urzadzenia, ktorego Pan juz nie uzywa, to mozemy usunac tylko telefon. Jezeli to urzadzenia jest komputer, nie bedziemy w stanie go usunac.

 

Pozdrawiam, 

StaySay

Dzial obslugi klienta McAfee

 

View solution in original post

ispw
Contributor
Message 3 of 4

Re: True key

Jump to solution

Witam. Mam podobny problem jak Aleksander1. Użytkowałem wcześniej tą aplikację i po awarii komputera nie mogę jej ponownie uruchomić. Loguje się na koncie i podaję hasło główne. Następnie wyświetlana jest informacja o wysłaniu wiadomości e-mail. Sprawdzałem wielokrotnie skrzynkę (w tym spam i na stronie i w aplikacji pocztowej) - tej wiadomości nie mam. Następnie pojawia się informacja, że wiadomość wygasła i propozycja wysłania ponownie maila. I tak w kółko. Proszę o pomoc.

View solution in original post

Staysay
McAfee Retired
McAfee Retired
Message 4 of 4

Re: True key

Jump to solution

Witam, 

 

Sprawdzilismy, ze Pan juz sie z nami skontaktowal i skierowalismy Pana sprawe do odpowiedniego dzialu. 

Ostatnio zdarza sie ten problem po reinstalacji McAfee True Key. 

W razie dalszych problemow, prosimy skontaktowac sie z nami przez czat lub telefon: 

Kontakt przez telefon: 00800 441 1847 miedzy 9.00 a 18.00 /Poniedialek-Piatek/.

Kontakt przez czat:

http://service.mcafee.com/ContactTechnicalSupport.aspx?lc=1045&sg=TS&pt=1


Dziekuje za kontakt z Dzialem Obslugi Klienta McAfee. 

Z Powazaniem,
StaySay
Dzial obslugi klienta McAfee

View solution in original post

3 Replies
Staysay
McAfee Retired
McAfee Retired
Message 2 of 4

Re: True key

Jump to solution

Witam, 

Rozumiem, ze jest problem z zainstalowaniem True Key na nowym urzadzeniu, poniewaz nie otrzymuje Pan linka instalacyjnego.

Prosimy sprawdzic folder SPAM.

Jezeli Pan uzywa Outlook, to prosze sprobowac otworzyc poczte bezposrednio w przegladarce.

Inna mozliwosc jest zeby Pan zmienil adres email do konta McAee.

Pan moze zainstalowac tez True Key ze strony www.truekey.com lub ze Sklepu Play i potem zarejestrowac go podajac adres email i haslo glowne, ktore Pan uzywa.

 

Jesli chodzi o usuwanie urzadzenia, ktorego Pan juz nie uzywa, to mozemy usunac tylko telefon. Jezeli to urzadzenia jest komputer, nie bedziemy w stanie go usunac.

 

Pozdrawiam, 

StaySay

Dzial obslugi klienta McAfee

 

ispw
Contributor
Message 3 of 4

Re: True key

Jump to solution

Witam. Mam podobny problem jak Aleksander1. Użytkowałem wcześniej tą aplikację i po awarii komputera nie mogę jej ponownie uruchomić. Loguje się na koncie i podaję hasło główne. Następnie wyświetlana jest informacja o wysłaniu wiadomości e-mail. Sprawdzałem wielokrotnie skrzynkę (w tym spam i na stronie i w aplikacji pocztowej) - tej wiadomości nie mam. Następnie pojawia się informacja, że wiadomość wygasła i propozycja wysłania ponownie maila. I tak w kółko. Proszę o pomoc.

Staysay
McAfee Retired
McAfee Retired
Message 4 of 4

Re: True key

Jump to solution

Witam, 

 

Sprawdzilismy, ze Pan juz sie z nami skontaktowal i skierowalismy Pana sprawe do odpowiedniego dzialu. 

Ostatnio zdarza sie ten problem po reinstalacji McAfee True Key. 

W razie dalszych problemow, prosimy skontaktowac sie z nami przez czat lub telefon: 

Kontakt przez telefon: 00800 441 1847 miedzy 9.00 a 18.00 /Poniedialek-Piatek/.

Kontakt przez czat:

http://service.mcafee.com/ContactTechnicalSupport.aspx?lc=1045&sg=TS&pt=1


Dziekuje za kontakt z Dzialem Obslugi Klienta McAfee. 

Z Powazaniem,
StaySay
Dzial obslugi klienta McAfee

How Many Badges Can You Collect?
Ready for a little competition? Members like you are earning badges and unlocking perks for their helpful answers. Are you? Click here to find out.

Community Help Hub

    New to the forums or need help finding your way around the forums? There's a whole hub of community resources to help you.

  • Find Forum FAQs
  • Learn How to Earn Badges
  • Ask for Help
Go to Community Help

Join the Community

    Thousands of customers use the McAfee Community for peer-to-peer and expert product support. Enjoy these benefits with a free membership:

  • Get helpful solutions from McAfee experts.
  • Stay connected to product conversations that matter to you.
  • Participate in product groups led by McAfee employees.
Join the Community
Join the Community