×
cancel
Showing results for 
Show  only  | Search instead for 
Did you mean: 
Krzychumag
Contributor II
Message 1 of 11

Office 2007 a McAfee Total Protection 2018

Jump to solution

Mam zainstalowaną aplikację Office 2007 oraz McAfee Total Protection. Niestety program  McAfee Total Protection po uruchomienie pliku Office 2007 pokazuje błąd. Błąd wygląda tak jak poniżej. Moje pytanie jest nastepujące, jak pozbyć się tego błędu. Dodam tylko że jak usunę program McAfee Total Protection, to ben błąd znika. Za wszelką pomoc dziękuje z góry.Error.png

3 Solutions

Accepted Solutions
Krzychumag
Contributor II
Message 2 of 11

Re: Office 2007 a McAfee Total Protection 2018

Jump to solution

Maybe I will write in English.

I have the Office 2007 and McAfee Total Protection application installed.Unfortunately, the McAfee Total Protection program displays an error after starting the 2007 Office file. The error appears as above in the first post. My question is how to get rid of this error.I will just add that if I remove McAfee Total Protection, this error disappears. I have Windows 10 version 1803 64 bit. Thank you in advance for all the help .

View solution in original post

Staysay
McAfee Retired
McAfee Retired
Message 8 of 11

Re: Office 2007 a McAfee Total Protection 2018

Jump to solution

Witam,

Niestety nie mamy innego rozwiazania.

Wyglada ze jest niekompatybilnosc miedzy McAfee a Office 2007.

Dlatego musimy zebrac potrzebna informacje i przeslac je do deweloperow.

Z Powazaniem,
StaySay
Dzial obslugi klienta McAfee

View solution in original post

Krzychumag
Contributor II
Message 9 of 11

Re: Office 2007 a McAfee Total Protection 2018

Jump to solution

Witam serdecznie. Serdecznie dziekuje za informacje. Daje Panstwu 30 dni na poprawienie obydwóch wersji programów firmy McAfee, a wiec Total Protection 2018 i Internet Security 2018. Jezeli po 30 dnia Panstwo nie zrobicie (nie poprawicie) obydwóch programów, to niestety ale bede musial odinstalowac programy firmy McAfee, bo nie beda nic warte. A nie zamierzam ponownie kupowac pakietu Office. Swoja droga to musze napisac Panstwu napisac ze slabych testerów macie, skoro nie widzicie panstwo tak powaznego bledu co do pakietu Office. A pakiet Office to nie byle jaki program. 

    

View solution in original post

10 Replies
Krzychumag
Contributor II
Message 2 of 11

Re: Office 2007 a McAfee Total Protection 2018

Jump to solution

Maybe I will write in English.

I have the Office 2007 and McAfee Total Protection application installed.Unfortunately, the McAfee Total Protection program displays an error after starting the 2007 Office file. The error appears as above in the first post. My question is how to get rid of this error.I will just add that if I remove McAfee Total Protection, this error disappears. I have Windows 10 version 1803 64 bit. Thank you in advance for all the help .

Staysay
McAfee Retired
McAfee Retired
Message 3 of 11

Re: Office 2007 a McAfee Total Protection 2018

Jump to solution

Witam, 

 

Prosimy dodac pliki Office 2007 do Zapory i Skanowania McAfee: 

I. 1. Prosze kliknac dwa razy na ikonke M
2. Prosze kliknac na Ustawienia/po prawej stronie w gorze/
3. Prosze kliknac na Zapora
4. Prosze wybrac 'polaczenia internetowe dla programow'
5. Prosze kliknac na Dodaj, wyszukac odpowiedni plik exe. Tutaj wyswietli sie spis zainstalowanych programow, miedzy nimi powinien byc program, z ktorego Pan korzysta, jesli nie jest to jakas platforma web.

 

II. 1.Prosze kliknac dwa razy na ikonke M
2.Prosze kliknac na Ustawienia/po prawej stronie w gorze/
3.Prosze Kliknac pozycje Skanowanie w czasie rzeczywistym
4.Prosze Kliknac pozycje Wykluczone pliki.
5.Prosze Kliknac na przycisk Dodaj plik.
6.Prosze wybrac plik lub program .exe, ktory Pan chce wykluczyc ze skanowania, i wybrac go.

 

Jezeli to nie pomoze, prosimy skontaktowac sie z nami przez czat/telefon, zebysmy mogli sprobowac naprawic problem zdalnie. 

Kontakt przez telefon: 00800 441 1847 miedzy 9.00 a 18.00 /Poniedialek-Piatek/.

Kontakt przez czat:

http://service.mcafee.com/ContactTechnicalSupport.aspx?lc=1045&sg=TS&pt=1

 

Pozdrawiam, 

StaySay

Dzial obslugi klienta McAfee

Krzychumag
Contributor II
Message 4 of 11

Re: Office 2007 a McAfee Total Protection 2018

Jump to solution

Witam.

Takie rozwiązanie jest błędne i nie poprawne. Ja nie chcę dodawać 1000 plków czy za każdym nowego pliku. Muszę się także przyznać że nie sprawdzałem czy to działa poprawnie, bo to nie jest rozwiązanie problemu. Zakupiłem Internet Security 2018 dla testów, niestety ten sam błąd, po otwarciu pliku pojawia się ten sam komunikat. Muszę przyzanać że to wielki wstyd dla programu  McAfee Total Protection 2018 i  McAfee Internet Securty 2018, za takie rozwiązania.

Staysay
McAfee Retired
McAfee Retired
Message 5 of 11

Re: Office 2007 a McAfee Total Protection 2018

Jump to solution

Witam, 

 

Tak jak Panu napisalismy, mozemy sprobowac naprawic problem zdalnie.
Jezeli Pan zgadza sie, prosimy o kontakt przez telefon/czat.

 

Pozdrawiam,

StaySay

Dzial obslugi klienta McAfee

Krzychumag
Contributor II
Message 6 of 11

Re: Office 2007 a McAfee Total Protection 2018

Jump to solution

Tu nie mam pomocy teraz. Trzeba było pomyśleć przed wydaniem programu McAfee Total Protection 2018 i  McAfee Internet Securty 2018. Swoją drogą jak te programy mógł być nagrodzony za takie błędy. Chyba ślepy robił te testy. 

Krzychumag
Contributor II
Message 7 of 11

Re: Office 2007 a McAfee Total Protection 2018

Jump to solution
To proszę napisać jak to naprawić bez czatu i dzwonienia. Wszystkim innym osobom na świecie się przyda.
Staysay
McAfee Retired
McAfee Retired
Message 8 of 11

Re: Office 2007 a McAfee Total Protection 2018

Jump to solution

Witam,

Niestety nie mamy innego rozwiazania.

Wyglada ze jest niekompatybilnosc miedzy McAfee a Office 2007.

Dlatego musimy zebrac potrzebna informacje i przeslac je do deweloperow.

Z Powazaniem,
StaySay
Dzial obslugi klienta McAfee

Krzychumag
Contributor II
Message 9 of 11

Re: Office 2007 a McAfee Total Protection 2018

Jump to solution

Witam serdecznie. Serdecznie dziekuje za informacje. Daje Panstwu 30 dni na poprawienie obydwóch wersji programów firmy McAfee, a wiec Total Protection 2018 i Internet Security 2018. Jezeli po 30 dnia Panstwo nie zrobicie (nie poprawicie) obydwóch programów, to niestety ale bede musial odinstalowac programy firmy McAfee, bo nie beda nic warte. A nie zamierzam ponownie kupowac pakietu Office. Swoja droga to musze napisac Panstwu napisac ze slabych testerów macie, skoro nie widzicie panstwo tak powaznego bledu co do pakietu Office. A pakiet Office to nie byle jaki program. 

    

Krzychumag
Contributor II
Message 10 of 11

Re: Office 2007 a McAfee Total Protection 2018

Jump to solution
Witam.
Przepraszam że pytam, czy ja długo będę jeszcze czekał na poprawkę. Mam wrażenie że Państwo mnie olaliście i zamietliście problem pod dywan.
How Many Badges Can You Collect?
Ready for a little competition? Members like you are earning badges and unlocking perks for their helpful answers. Are you? Click here to find out.

Community Help Hub

    New to the forums or need help finding your way around the forums? There's a whole hub of community resources to help you.

  • Find Forum FAQs
  • Learn How to Earn Badges
  • Ask for Help
Go to Community Help

Join the Community

    Thousands of customers use the McAfee Community for peer-to-peer and expert product support. Enjoy these benefits with a free membership:

  • Get helpful solutions from McAfee experts.
  • Stay connected to product conversations that matter to you.
  • Participate in product groups led by McAfee employees.
Join the Community
Join the Community