×
cancel
Showing results for 
Show  only  | Search instead for 
Did you mean: 
KrisKur
Contributor
Message 1 of 3

McAfee Total Protection nie ładuje się do lap toptpa

Subskrybuję Mc Afee Total Protestom (McF TP) od kilku lat – teraz na moim laptopie nie mogę załadować tej Aplikacji. Installer ładuje program – przynajmniej tak to wygląda  - i ikona McF TP pojawia się na liście programów. Ale każdorazowe kliknięcie tej ikony  powoduje wyświetlenie okna instalacji programu – po instalacji pojawia się okno programu McF TP i za każdym razem trzeba ustawić jego parametry np. „Włącz skanowanie w czasie rzeczywistym” a kliknięcie „Antywirus” uruchamia procedurę włączenia, ale jej nie kończy (kółeczko kręci się cały czas).

W poprzednich wersjach McF TP ikona programu usadowiona była np. na pulpicie komputera – tak jak teraz jest na pulpicie laptopa mojej żony – i stamtąd można było zarządzać programem. Nie mam pojęcia dlaczego na komputerze mojej żony McF TP działa bez problemów, a na moim wydaje się, że nie mam ochrony. Poniżej specyfikacja mojego Laptopa HP ProBook – mam W10 x 64 bit - i mojej żony, też ma W10 x 64 bit 

Jak rozwiązać ten problem????

HP_KK.pngMcF TP.png

HP-zony.JPG

2 Replies
Hari_durairaj
Moderator
Moderator
Message 2 of 3

Re: McAfee Total Protection nie ładuje się do lap toptpa

Cześć @KrisKur 

Skorzystaj z dwóch opcji ponownej instalacji lub możesz pobrać ze strony internetowej, logując się na swoje konto, które Ci odpowiada. Zainicjuj aktualizacje systemu Windows ręcznie, aby upewnić się, że Twój system operacyjny jest aktualny.

Pozdrowienia
Hari

KrisKur
Contributor
Message 3 of 3

Re: McAfee Total Protection nie ładuje się do lap toptpa

Dziękuję za poradę, ale kombinacji  z próbą załadowanie McFee Total Protection (McAFTP) do mojego laptopa wykonałem co najmniej kilkanaście łącznie z tymi, które sugerujesz. Rezultat jest taki, że ikona McAFTP, która pokazuje się np. na pulpicie po "instalacji", de facto jest linkiem do usługi ON LINE Toatal Protection, a nie programem Desktop zainstalowanym na dysku mojego laptopa - tak jak to jest na laptopie mojej żony. Po za tym nie działa Web Advisor (na wyszukiwarce  Chrome nie pokazują się zielone lub czerwone ticki), mimo że włączone jest rozszerzenie. Poza tym nie mogę załadować antywirusa na mój aneroidowy Smart Phone, oczywiście w ramach subskrypcji - na telefonie żony jest OK. Ta sytuacja trwa co najmniej od roku, ale nie rezygnuję z subskrypcji, bo z McAfee korzysta moja zona i wnuk w sumie 5 urządzeń - tylko ja pozostaję bez ochrony. 

Informowałem o tym problemie McAfee -  telefonicznie i mailowo - bez pozytywnego dla nie rezultatu. Czy w ogóle jest szansa na to, by McAfee pomógł mi rozwiązać mój problem???

How Many Badges Can You Collect?
Ready for a little competition? Members like you are earning badges and unlocking perks for their helpful answers. Are you? Click here to find out.

Community Help Hub

    New to the forums or need help finding your way around the forums? There's a whole hub of community resources to help you.

  • Find Forum FAQs
  • Learn How to Earn Badges
  • Ask for Help
Go to Community Help

Join the Community

    Thousands of customers use the McAfee Community for peer-to-peer and expert product support. Enjoy these benefits with a free membership:

  • Get helpful solutions from McAfee experts.
  • Stay connected to product conversations that matter to you.
  • Participate in product groups led by McAfee employees.
Join the Community
Join the Community