cancel
Showing results for 
Show  only  | Search instead for 
Did you mean: 
AM07
Contributor
Report Inappropriate Content
Message 1 of 2

Instalacja Total Protection

Zakupiłem subskrypcję McAfee Total Protection na rok na 1 urządzenie i mam problem z instalacją. Plik instalacyjny pobrany został prawidłowo, ale kliknięcie w exe nie powoduje uruchomienia instalatora tylko przekierowanie do sklepu.  System operacyjny WIN 11 Home.

 

1 Reply
Kumar_suman
Moderator
Moderator
Report Inappropriate Content
Message 2 of 2

Re: Instalacja Total Protection

Cześć @AM07 ,
Pozdrowienia od McAfee.
Windows 11 może działać w specjalnym trybie zaprojektowanym dla bezpieczeństwa, zwanym trybem „S”. Po uruchomieniu systemu Windows 11 w trybie S mode można instalować i uruchamiać aplikacje tylko z oficjalnego sklepu Microsoft Store na urządzeniu z systemem Windows. Aplikacji McAfee, takich jak standardowe wersje LiveSafe lub Total Protection, nie można zainstalować na komputerze z systemem Windows 11 S, ponieważ należy je pobrać z witryny home.mcafee.com.

Dlatego prosimy o skontaktowanie się z producentem systemu w celu usunięcia trybu S lub skontaktowanie się z pomocą techniczną firmy McAfee.

Pozdrowienia,
Kumar

How Many Badges Can You Collect?
Ready for a little competition? Members like you are earning badges and unlocking perks for their helpful answers. Are you? Click here to find out.

Community Help Hub

    New to the forums or need help finding your way around the forums? There's a whole hub of community resources to help you.

  • Find Forum FAQs
  • Learn How to Earn Badges
  • Ask for Help
Go to Community Help

Join the Community

    Thousands of customers use the McAfee Community for peer-to-peer and expert product support. Enjoy these benefits with a free membership:

  • Get helpful solutions from McAfee experts.
  • Stay connected to product conversations that matter to you.
  • Participate in product groups led by McAfee employees.
Join the Community
Join the Community