×
cancel
Showing results for 
Show  only  | Search instead for 
Did you mean: 
Jakub87
Contributor
Message 1 of 2

Czy antywirus dobrze zabezpieczy przed kradzieżą danych?

Czy istnieje wersja antywirusa McAfee z firewallem, który  zapewni dobre bezpieczeństwo bo obecnie korzystam z innego oprogramowania , ale otworzyłem plik, którego mi ktoś 
wysłał i jak się okazało, że był to niewykrywalny trojan, który podszywa się pod usługi systemowe. Moim błędem był brak firewalla, a to pozwoliło przestępcy wykraść dane do różnych kont z mojego komputera. Informatyk powiedział, że powinienem mieć też lepszy antywirus, który nawet bez firewalla dzięki biernym zabezpieczniom ogniochronnym  zabezpieczy system operacyjny przed takim oprogramowaniem. Zależy mi również na sprawnym działaniu programu pod kontrolą sytemu Windows 7 bo niestety taki system używam bo mam starszy komputer i jego podzespoły wymagają sterowników działających tylko w tej wersji systemu lub wcześniejszych. Jeden z antywirusów deklarował wsparcie tego systemu, ale jak się później okazało działał bardzo niewydajnie obciążając procesor a tym samym wyntylator do tego stopnia, że nawet myślałem, że spali się cały komputer. Czy program McAfee wykrywa też takie oprogramowanie, które nie jest rozpoznawalne przez antywirusy jako szkodliwe i zablokuje wszelkie próby kradzieży danych z mojego komputera?

1 Reply
Hari_durairaj
Moderator
Moderator
Message 2 of 2

Re: Czy antywirus dobrze zabezpieczy przed kradzieżą danych?

Cześć @Jakub87 

Pozdrowienia od McAfee!

McAfee zapewnia pełną ochronę przed wirusami, zagrożeniami internetowymi i oprogramowaniem ransomware, zarówno w chmurze, jak i w trybie offline. McAfee to wysokiej jakości program antywirusowy, który wykrywa złośliwe oprogramowanie w czasie rzeczywistym i zapewnia bezpieczeństwo urządzeń. Oprogramowanie antywirusowe McAfee zawiera narzędzie do czyszczenia komputera, niszczarkę plików, VPN, menedżer haseł, czyszczenie danych ochrony, program antywirusowy i zaporę ogniową. Dostępność funkcji zależy od wybranego planu. Podstawowy plan obejmuje oprogramowanie antywirusowe i zaporę ogniową. W przypadku wersji premium zawarte są przede wszystkim wszystkie funkcje. Ponadto oferuje nieograniczoną liczbę planów, gdy masz dużą liczbę urządzeń w domu lub w biurze.

Zawsze możesz skontaktować się z obsługą czatu, korzystając z poniższego linku

Wsparcie McAfee

Pozdrowienia,
Hari Durairaj

How Many Badges Can You Collect?
Ready for a little competition? Members like you are earning badges and unlocking perks for their helpful answers. Are you? Click here to find out.

Community Help Hub

    New to the forums or need help finding your way around the forums? There's a whole hub of community resources to help you.

  • Find Forum FAQs
  • Learn How to Earn Badges
  • Ask for Help
Go to Community Help

Join the Community

    Thousands of customers use the McAfee Community for peer-to-peer and expert product support. Enjoy these benefits with a free membership:

  • Get helpful solutions from McAfee experts.
  • Stay connected to product conversations that matter to you.
  • Participate in product groups led by McAfee employees.
Join the Community
Join the Community