×
cancel
Showing results for 
Show  only  | Search instead for 
Did you mean: 
Kostas1
Contributor
Message 1 of 18

Αιτηση επιστροφή χρημάτων

Πριν από μια εβδομάδα έγινε αυτόματη ανανέωση.ελαβα μια ειδοποίηση για την χρέωση της πιστωτικής μου κάρτας.Δεν τη χρειάζομαι αυτή την ανανέωση και σας παρακαλώ να γίνουν οι ενέργειες για την επιστροφή χρημάτων που έγιναν στην πιστωτική μου κάρτας.Σας ευχαριστώ πολύ 

17 Replies
AvinashP
McAfee Retired
McAfee Retired
Message 2 of 18

Re: Αιτηση επιστροφή χρημάτων

γεια @Kostas1,
Λυπούμαστε ειλικρινά για την ταλαιπωρία που προκλήθηκε, έχω στείλει προσωπικό μήνυμα. Παρακαλούμε επιστρέψτε με τα στοιχεία που ζητήσατε για να σας βοηθήσουμε περαιτέρω.

Ευχαριστώ,
Avinash.

Kapsampelis
Contributor
Message 3 of 18

Re: Αιτηση επιστροφή χρημάτων

Αντιμετώπισα το ίδιο προβλημα σημερα. Εκανα απενεργοποιηση αυτόματης ανανέωσης και θα ήθελα επιστροφή χρημάτων. Ειναι ανάγκη 

jkaterini
Contributor
Message 4 of 18

Re: Αιτηση επιστροφή χρημάτων

Καλημέρα σας έχω και εγώ το ίδιο πρόβλημα με την αυτόματη ανανέωσε και θα ήθελα την επιστροφή των χρημάτων μου απίστευτη ταλαιπωρία με τηλέφωνα τα οποία δεν έχουν καν κωδικούς για το εξωτερικό ευχαριστώ πολύ..
myrto
Contributor
Message 5 of 18

Re: Αιτηση επιστροφή χρημάτων

καλησπέρα αντιμετωπίζω το ίδιο πρόβλημα

οτι τηλεφωνο βρισκω δε λειτουργει απο ελλαδα

myrto
Contributor
Message 6 of 18

Re: Αιτηση επιστροφή χρημάτων

Hello!! Ακουει κανεις;; Ολο μιλαω στο τσατ και μου ´ενε θα σας παρουμε shorty.. κ δε παιρνει κανεις!! ΕΛΕΟΣ μαυρη η ωρα κ η στιγμη που πηρα αυτο το γαμω avtivirus

Efie
Contributor
Message 7 of 18

Re: Αιτηση επιστροφή χρημάτων

Μου έγινε ανανέωση της συνδρομής χωρίς να ερωτηθω. Θα ήθελα να κάνω ακύρωση και να μου επιστραφούν τα χρήματα το συντομότερο δυνατόν 

darginis2
Contributor
Message 8 of 18

Re: Αιτηση επιστροφή χρημάτων

δεν την χρειαζομαι πλεον αυτη την συνδρομη, θελω να κανω ακυρωση της παραγγελιας και να γινει επιστροφη χρηματων. ευχαριστω!

I don't need this subscription anymore, I want to cancel the order and get a refund. thanks!

Vaskal
Contributor
Message 9 of 18

Re: Αιτηση επιστροφή χρημάτων

Την Τετάρτη 28/12/22 χρεώθηκα για αυτόματη ανανέωση της συνδρομής μου που έληγε στις 3/1/23 χωρίς να το επιθυμώ. Προσπάθησα να καλέσω το customer service, αλλά το τηλέφωνο που δίνει το site για Ελλάδα δεν είναι σωστό. Επίσης έχω ενημερώσει και με σχετικό email στο ενημερωτικό που μου στείλατε για την ανανέωση. Παρακαλώ για επιστροφή των χρημάτων μου.

myrto
Contributor
Message 10 of 18

Re: Αιτηση επιστροφή χρημάτων

Καλησπερα, δε προκειται να βρειτε ακρη μαλλον. Οι τυποι ειναι απαραδεκτοι. Σου λενε η ακυρωση γινεται μονο με τηλ και κανενα τηλ δε λειτουργει απο ελλαδα. Εγωε τυχε την περιοδο που ειχα το ιδιο θεμα να παω αγγλια και πηρα απο εκει τηλ κ καταφερα να βρω ακρη.. καλα ξεμπερδεματα

How Many Badges Can You Collect?
Ready for a little competition? Members like you are earning badges and unlocking perks for their helpful answers. Are you? Click here to find out.

Community Help Hub

    New to the forums or need help finding your way around the forums? There's a whole hub of community resources to help you.

  • Find Forum FAQs
  • Learn How to Earn Badges
  • Ask for Help
Go to Community Help

Join the Community

    Thousands of customers use the McAfee Community for peer-to-peer and expert product support. Enjoy these benefits with a free membership:

  • Get helpful solutions from McAfee experts.
  • Stay connected to product conversations that matter to you.
  • Participate in product groups led by McAfee employees.
Join the Community
Join the Community